LA DANSA SCHOOL®  je tanečná škola s takmer 25-ročnou pôsobnosťou na Slovensku.

Škola ponúka profesionálnu výuku originálnych latinskoamerickoamerických tancov - salsa, merengue, mambo, samba, cumbia
a moderných latino štýlov salsathon, cumbiathon, reggaeton a dancehall.

Pod vedením skúsených lektorov ponúkame systematickú tanečnú prípravu detí a dievčat vo veku 4 - 17 rokov, ktoré cez jednotlivé vekové a výkonnostné kategórie postupujú až do profesionálnej skupiny LA DANSA PROFI - pre dievčatá od 18 do 25 rokov.
Tanečná výuka je prispôsobená veku tanečníčok. U mladších dievčat je súčasťou tanečnej a pohybovej prípravy balet a gymnastika, u starších dievčat jazzové techniky.

Okrem pohybového prejavu sa zdokonaľujú aj osobnostne. Vďaka tancu si zlepšujú výrazové prostriedky, sústredenie, pamäť, učia sa sebadisciplíne a zodpovednosti. Prínosom je aj práca v kolektíve, ktorá učí komunikačným zručnostiam. S každým naučeným tanečným krokom, získavajú lepšiu sebadôveru.
 

    

Prijímame aj úplné začiatočníčky. Príležitosť dávame každému, kto chce napredovať a má chuť a odhodlanie na sebe pracovať.

Dievčatá sa okrem tanečných tréningov a pravidelných letných sústredení, zúčastňujú aj verejných, firemných, televíznych a charitatívnych výstúpení a od roku 2017 aj tanečných súťaží.

Do každej vekovej kategórie je možné prihlásiť sa v septembri, ale aj kedykoľvek v priebehu roka.

 

 

 

ĎAKUJEME ZA PODPORU

 


HLAVNÝ PARTNER                    


 

ĎALŠÍ PARTNERI
 

                                                 

 

Top